20:30, 18 grudnia
WIADOMOŚĆ DNIA
Podział punktów z "Koniczynkami"
komentarze: 0
VfL Bochum nie wygrało piątego meczu z rzędu. W spotkaniu 31. kolejki 2. Bundesligi Niebiesko-biali zremisowali na wyjeździe 1-1 z Greutherem Fürth. Do przerwy po golu Serdara Dursura prowadzili gospodarze, ale na kilka minut przed końcem spotkania remis dla podopiecznych Robina Dutta uratował Lukas Hinterseer.

Więcej wkrótce...
dodał: tuh, dnia: 20.04.2018, 20:26
AKTUALNOŚCI
Arcyważne zwycięstwo w Ingolstadt!
komentarze: 1
Na zakończenie 25. kolejki 2. Bundesligi VfL Bochum zwyciężył w wyjazdowym spotkaniu z FC Ingolstadt 1-0. Jedyną bramkę na wagę niezwykle ważnych, trzech punktów zdobył w 32. minucie Robert Tesche. Drużyna Robina Dutta przynajmniej do przyszłej kolejki opuszcza strefę spadkową.

Spotkanie i końcowy wynik mogły wyglądać zupełnie inaczej, gdyby w 27. minucie Kutschke wykorzystał rzut karny podyktowany chwilę wcześniej po faulu Tesche na Kittelu. Manuel Riemann stanął jednak na wysokości zadania i obronił strzał napastnika gospodarzy pewnie wyłapując piłkę.

Pięć minut później po rzucie rożnym i...
dodał: tuh, dnia: 05.03.2018, 22:33
Zapowiedź meczu: FC Ingolstadt - VfL Bochum
W 25. kolejce 2. Bundesligi VfL Bochum zagra na wyjeździe z FC Ingolstadt. Niebiesko-biali muszą wygrać, by opuścić strefę spadkową. Początek meczu w poniedziałek 5. marca o godzinie 20:30.

To nie była dobra kolejka dla VfL. Zwycięstwa bowiem zanotowali wszyscy najbliżsi sąsiedzi VfL z tabeli - FC Kaiserslautern, SV Darmstadt i Greuther Fürth. W tym momencie Bochum znajduje się na 16. miejscu ze stratą dwóch oczek do bezpiecznej lokaty. Trener VfL Robin Dutt zdaje sobie sprawę z presji ze strony rywali, ale jednocześnie zamierza skoncentrować się...
dodał: VFL, dnia: 05.03.2018, 13:31